Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum Ballpointpen Strona Główna

Forum Ballpointpen Strona Główna » Worldwide Soccer Events / EURO 2008 » 1/2 Finalu: Niemcy - Turcja 3:2 (25.06.08r.) Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

Skąd: Rydułtowy

Lothar chyba juz zapomniales jak Chorwaty złoiły tych twoich najlepszych na globie, co zawsze są najlepsi Blue_Light_Colorz_PDT_04

Ostatnio zmieniony przez sznajdi dnia Czw 15:39, 26 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

Lothar Mateusz napisał:
Niemcy beda mistrzami Europy 2008!!!! Kropka, punkt!

Co do samego meczu napisze krotko: respekt dla Turkow ale jak mieczem wojujesz to musisz byc na to przygotowany ze od miecza zginiesz. Turcy 3 razy rozstrzygali, bedac gorszym przez caly mecz na swoja korzysc w ostatnich minutach mecze ale kiedys jest koniec dobrego tym razem przegrali w taki sam sposob z Niemcami. Dlaczego? Bo Niemcy sa lepsi. Niemcy nie potrzebuja 100 sytuacji by strzelic z nich jedna bramke. Niemcom potrzeba 3 sytuacji by strzelic z nich 3 bramki. I tak sie gra! Final wygraja na 1000% Niemcy. Dlaczego? Bo to najlepsza druzyna jak na tym globie istnieje. Turcy dali z siebie wszystko i przegrali a Niemcy grali bardzo, bardzo cienko ale i to wystarczylo by zagrac w finale. Az strach pomyslec co by bylo jakby Niemcy zagralo dobrze. Dlatego tez ich za to szanuje. Sa zawsze lepsi od innych bo umia dominowac caly mecz na boisku, umia odrobic straty, umia strzelic bramke w pierwszej minucie, umia strzelic bramke w ostatniej minucie, umia grac super futbol i tylko tacy zbieraja trofea. Wszyscy inni jada do domu. Zasluzenie. I nim mnie zaczniecie bluzgac wspomnijcie na slowa Gary Linekera: "pilka nozna to taki sport, gdzie 22 facetow przez 90 minut biega za pilka a na koncu zawsze wygrywaja Niemcy". Tak tez bedzie w finale! Amen.

sznajdi napisał:

Masz racje! Zapomnialem! ME to turniej i liczy sie tylko to kto na koncu wygrywa. Marne prowokacje Sad Odpowiedz sobie tylko na to pytanie: gdzie sa dzisiaj Chowaci a gdzie Niemcy by dojsc do wniosku ze twoj post jest jednym wielkim nonsensem.

Ostatnio zmieniony przez Lothar Mateusz dnia Czw 16:09, 26 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

Rumburak napisał:

Gra sie na tyle, na ile przeciwnik pozwala, a nie "strach pomyslec...", bo gdyby Turasy wykorzystały swoje akcje, to niemcy wylecieliby 5 - 0, ale jednak po o wiele gorszej grze niz swoi przeciwnicy wygrali 3 - 2 ........

Jedno mnie ciekawi, czemu nie napsiałeś że to była Turcja II? i Tak sie niemcy męczyły ?? ten zespół który i tu zacytuje :
Sa zawsze lepsi od innych bo umia dominowac caly mecz na boisku, umia odrobic straty, umia strzelic bramke w pierwszej minucie, umia strzelic bramke w ostatniej minucie, umia grac super futbol

Ostatnio zmieniony przez BUK RUDY dnia Czw 20:54, 26 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy

Płeć: Kobieta

Szkoda Turków. Mimo takich osłabien w skladzie zagrali na prawde rewelacyjne .
Ciekawi mnie jedno kiedy wyczerpie sie limit szczescia dla [::::Against Racism::::]ów?
Lehmann nie ma sie co dziwic ze przesiedział prawie cały sezon na ławie. O ile Świniopas i spólka nie postawia na innego to w finale dostana potezne lanie i tego z całego serca IM życze.

PostWysłany: Czw 19:31, 26 Cze 2008
sznajdi
III liga
III liga

Posty: 305

Zadne prowokacje! skoro piszesz ze zawsze Niemcy wygrywaja to sie pytam czy pamietasz mecz z Chorwatami bo tam z tego co wiem to przegrali!!! Zawsze, jak piszesz to jest zawsze a ty nawiazujesz do aktualnej sytuacji na EURO i do tego kto gdzie dotarl na turnieju!!

PostWysłany: Nie 23:53, 29 Cze 2008